שמלות לבת מצווה
כל אחת אוהבת להתלבש בהידור. אחת באופן קלאסי, השנייה באיפוק השלישית באופן צבעוני והרביעית באופן סולידי. כל אחת והחלום שלה עבור השמלה האידאלית ואנו כאן שמחים לאפשר לכל אחת ואחת להגשים את הפנטזיה שלה עבור רכישת השמלה לאירוע חגיגת גיל הבת מצווה. אנו כאן ב”קוקה מוקה” שמחים להחזיק מגוון עשיר ואיכותי של מיטב שמלות לבת מצווה. כך שכל שנותר הוא רק להגיע ולהתרשם, להגיע וליהנות מהמבחר, להגיע ולבחור את התלבושת עבור החגיגה המשמחת.

ציון המעמד
גיל בת מצווה הנו גיל בו הילדה עושה שינוי, עוברת מעולם הילדות לעולם הבגרות, ועל כן אחת הדרכים היותר מהנות לציין מעבר זה תהיה ע”י רכישת בגד שיהלום את המעמד. כיוון שביום יום בדר”כ לא נהוג ללבוש בגדים מפוארים ומיוחדים, אין כמו לחגוג את המסיבה הגדולה עם בגד מעצבים איכותי ומדהים, עם בגד שהופך כל אחת ואחת לנסיכה ליום אחד. כאן אצל “קוקה מוקה” אתן מוזמנות ליהנות מהמחבר והמגוון העשיר, כאשר כל העת נוספים דגמים חדשים ומעצבי החברה ערניים לטרנדים האחרונים בתחום האופנה, וזאת על מנת לספק עבור כל אחת את הבגד הנכון לה ביותר, על מנת להעצים את חווית הבחירה.

שמלות לבת מצווה מהודרות ואופנתיות

 קוקה מוקה >  שמלות לבת מצווה
לקוחות ממליצות
מאות לקוחות לא טועות, ואנו שמחים לשמוע כל פעם מחדש שהגיעו אלינו עקב המלצות של בנות מצווה קודמות שעברו דרכינו. אנו שמחים להיות מקור להשראה, נקודת ציון לרכישת השמלה המרשימה, להיות חלק מההתרגשות הגדולה של כל כלת בת מצווה. נשמח לפגוש גם אתכן, לעזור לבחור ולהתאים, להתלבט ביחד עם כל אחת בדרך לבחירה הראויה. אצלנו תמצאי לא רק מבחר ואיכות, אלא גם חוויה אחת גדולה, טעימה מהאירוע הגדול.

אז למה אנחנו? 

קוקה מוקה זהו חנות שבה מוצאים לא רק את השמלה המושלמת לאירוע הכה חשוב בחיים, אלא גם נהנים משירות אדיב, מסור, סבלני ומקצועי.
בקוקה מוקה, מתאימים את השמלה האידיאלית ביותר, לכל נערה, בהתאמה אישית והמידות יהיו תפורות בהתאם למידותיה, כך שכל אחת תצא מהחנות כאשר היא עם שמלה שתפורה בדיוק לה, מה שמקנה את המראה המושלם. 
בנוסף, האיכות של שמלות בת המצווה בקוקה מוקה הן מהגבוהות ביותר בארץ. כל השמלות נתפרו עם בדים איכותיים ועל ידי מעצבים ותופרים מהשורה הראשונה. 

שמלה ייחודית
אחד הדברים החשובים ביותר לכל חוגגת בת מצווה, זה שהשמלה שלה תהיה ייחודית, כלומר שלא תהיה עוד מישהי שתגיע לאירוע עם אותה שמלה, שהרי זה יכול להיות אסון אופנתי. בקוקה מוקה, כל נערה שחוגגת בת מצווה תוכל למצוא שמלת בת מצווה שתפורה בהתאם לה וכך היא תהיה ייחודית ולא יהיה שום מקום לספק ולטעויות. 

כאן עבורכן
“קוקה מוקה” אינה עוד מקום בו ניתן למצוא שמלות לבת מצווה, אלא אנו כאן ב”קוקה מוקה” מתמחים בכול מה שנוגע לכך ומתמקדים בעיקר בנישה זו. זו הסיבה שרבות מהבנות בוחרות לבוא אלינו, זו הסיבה שהרבה בנות מצווה יוצאות מכאן נפעמות ומרוצות, וזו הסיבה שניתן לקצר הליכים ופשוט לפנות זמן, להגיע לכאן ולמצוא את האופציה ההולמת עבור כל אחת ואחת. נשמע מעניין? גם אתן עומדות לקראת האירוע הגדול? גם אתן לא רוצות להתפשר לגבי מציאת הבגד הנכון? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכן.
צור קשר
072-330-42-00