כשמגיעה ילדה לגיל 12 חוגגים את כניסתה לעול מצוות, ומגיל 12 ויום אחד היא נחשבת בוגרת והופכת למעשה לנערה, ועל פי ההלכה, לאישה. אירוע מכונן זה נחגג באופנים שונים בקהילות שונות, אך תמיד נחשב ליום מיוחד במינו, יום שחשוב הן לנערה ולמשפחתה, והן לקרובים ולחברים.
 
בשנים האחרונות, נהוג לציין את חגיגת בת המצווה באירועים נוצצים ורבי משתתפים, כשלמעשה, האירוע היחיד בחייה של אישה, העולה בחשיבותו ובמשאבים המושקעים בו על חגיגת בת המצווה, הוא יום חתונתה. כמו בחתונה, כך גם בבת- מצווה, אחד האלמנטים המרגשים, המשמעותיים ומעוררי העניין, שצריך להחליט לגביהם ולתת עליהם את הדעת, הוא השמלה. הבנות ממש מחכות לרגע בו ימדדו וינסו את השמלות השונות על גופן, יתבוננו במראה, ויתאהבו באחת שתלווה אותן, ואותה ילבשו בערב האירוע.

שמלות לבת מצווה – זוהר וקסם לערב יחיד ומיוחד

 קוקה מוקה > ערב יחיד ומיוחד 
שמלות לבת מצווה הן עולם ומלואו. הן צריכות להיות מפוארות, אבל לא באופן מוגזם. נוצצות, אך כאלה שישדרו גם תמימות מסוימת, הרי מדובר בבנות 12. שמלות לבת מצווה צריכות להיות חד פעמיות כמו היום המיוחד עצמו. הן צריכות להיות יפות ומעוצבות, ובעיקר שיתאימו במראן ובגזרתן לכלת בת המצווה.

לבנות בגיל הזה יש, לרוב, דעה נחרצת על טעמן, ולעתים, עקב גיל ההתבגרות, גם בעיות כאלה ואחרות, רחוקות מהמציאות, של דימויי גוף. לכן צריך להתייחס אליהן בכפפות של משי, ולהתאים לכל נערה את השמלה שתתאים לה, תבליט את היופי הטבעי שלה, ושבה תרגיש נוח, ותרגיש  הכי יפה ומלכותית.

מבחר שמלות לבת המצווה
בקוקה מוקה מתמחים בהתאמת שמלות לבת מצווה, ומציעים מבחר גדול ומגוון של שמלות ייחודיות, עדכניות וקלאסיות , במיטב הגזרות ובתפירה איכותית ללא פשרות.
בקוקה מוקה תמצאו שמלות לבת מצווה מבדים שונים: משי, שיפון, בתוספת טול נשפך ופייטים, ובקשת של צבעים מרהיבים, החל ממשפחת הלבנים, השמנת והקרמיים, דרך הפסטלים התמימים, וכלה, בטורקיז ים, אדום אש ושחור בוגר ואלגנטי, כך שכל נערה תוכל למצוא בהן את עצמה, ולהיות בערב האירוע, זוהרת ויפהפייה, אך גם מספיק נינוחה וחופשיה, כדי לרקוד, לחגוג וליהנות עם חבריה, באירוע משמעותי, שייחרט בזיכרונה לכל החיים.

הכל מתחיל בשמלה

אין ספק כי השמלה היא גולת הכותרת, כשמדברים על בת מצווה. כל נערה שמגיעה לגיל מצווה ומתחילה לארגן את האירוע שלה, רוצה להיראות הכי טוב שאפשר באירוע, והכל למעשה מתחיל בשמלה שהיא תלבש באותו הערב. אז אם את מחפשת שמלה מרשימה ואלגנטית, שמלה שתדובר למשך זמן רב, זה בדיוק הזמן להגיע אלינו לקוקה מוקה ולבחור את שמלת בת המצווה הייחודית שלך. 
בחירה נכונה של שמלה, תעניק לחוגגת בת המצווה את הבטחון המלא ואת הנוחות המושלמת לחגיגה אידיאלית, שהרי חשוב לבחור לא רק בשמלה יפה, אלא גם בשמלה נוחה ונעימה מבחינת הבד שלה, שכן, חוגגת בת המצווה צריכה להיות עם השמלה ערב שלם, לרקוד ולקפץ איתה, ורצוי מאוד שיהיה לה הכי נוח שאפשר. 

 
צור קשר
072-330-42-00