בר מצווה הנו אירוע מיוחד ומרגש. אירוע בו הילד עובר מעולם הילדים לעולם המבוגרים, אירוע בו הילד זוכה בעול המצוות. כידוע נהוג לחגוג אירוע זה לפי מיטב המסורת, ביחד עם כל המשפחה והחברים הטובים. אחד הפתרונות היותר אהודים הוא לחגוג בארוחה חגיגית, כאשר המיקום יכול לנוע בין אולם לגן אירועים. אם גם לכם יש בפתח אירוע מרגש שכזה, אם גם אתם מבקשים ליצור שואו, להרשים ולשמח את האורחים ובמיוחד את חתן הבר מצווה, אתם מוזמנים לבקר אצל “קוקה מוקה” ולהתחיל עם ההכנות- להתחיל לבחור את הבגד המושלם עבור האירוע הגדול. מתרגשים? אנו פה על מנת לעזור!

הרבה יותר מבגד
חברת “קוקה מוקה” הינה חברה וותיקה ומובילה בכול מה שנוגע לתחום בגדים לבר מצווה. לחברה יש היצע מרשים וייחודי של בגדים מרהיבים, מדובר על היצע מרשים של חליפות של מיטב מעצביה ארץ. מה במקום? שלל חולצות מכופתרות, מכנסים מחויטים, עניבות מרשימות, בלייזרים, חגורות וכדומה. אם גם אתם רוצים להעניק חמש דקות של תהילה, אם גם אתם מבקשים לתת לו את הבמה, לאפשר לבגדים לייצר את תחושת החגיגות, לעזור לו להפנים שאינו עוד ילד- הרי שאנו כאן ב”קוקה מוקה” מחכים לכם כאן עם מיטב התלבושות והאביזרים הנלווים.

מתרגשים? אנו פה על מנת לעזור!

 קוקה מוקה >  אנו פה על מנת לעזור!
כולם יוצאים מרוצים
מלבד היצע נרחב ומפנק של בגדים לבר מצווה, מלבד יחס אישי וניסיון עשיר של המוכרים במקום, מלבד העיצוב הייחודי- אצל “קוקה מוקה” גם תמצאו איכות ללא פשרות. כך שגם לאחר שנים ניתן יהיה לגשת לארון ולהוציא את אותה חליפה ולהיזכר בחיוך באותו אירוע מהנה. כמו כן המלצה חשובה היא לאפשר לילד להיות חלק מהבחירה ולא לכפות עליו. אנו ב”קוקה מוקה” מאמינים שלכל ילד שמגיע אלינו יש טעם משלו, ועל כן יש לתת לו להביע את דעתו ולבחור את החליפה אליה הוא מתחבר. אצלנו המבחר כה מרשים, כך שכל אחד עם כל סגנון יכול למצוא את הלבוש שנכון לו. כך גם אתם ההורים יוצאים מרוצים והכי חשוב גם חתן הבר מצווה.

חווית קניה
לסיכום אם אתם מחפשים להאדיר את היום, לשמח את חתן הבר מצווה, להעניק לו את החליפה הראשונה שלו- פנו אלינו. כאן תמצאו לא רק את אשר חיפשתם, אלא גם חווית קנייה מפנקת. שיהיה במזל טוב.
צור קשר
072-330-42-00